In Misschien wisten zij alles smeedt Floor Wittink verhalen van Toon Tellegen en muziek van onder meer Schubert, Bach en Ravel samen tot een uniek vertelconcert voor volwassenen.
Zichzelf begeleidend op piano en saxofoon speelt en vertelt Floor enkele van de 214 intieme, filosofische en soms absurdistische verhalen over de mier en andere dieren uit het gelijknamige boek van deze schrijver, arts en dichter.
Muziek en vertellingen vormen een subtiele eenheid, die ontroert, verrast en je laat wegdromen.
Dank je wel voor je prachtige voorstelling!’
Toon Tellegen
Meer informatie op www.floorwittink.nl
Om alvast een indruk te krijgen: KLIK HIER of KLIK HIER
RESERVEREN EN BETALEN:
Onze toegangsprijs is incl. een kop koffie/thee met een stukje zelfgemaakte molenkoek, voorafgaand aan de voorstelling.
Kinderen 12-: gratis ++++++ Jongeren 18-: een gereduceerde prijs
Betaling:
Bij voorkeur vooraf betaling bij de reservering (dit bespoedigt de wachtrij bij de kassa), maar u heeft ook de keuze om te betalen aan de kassa, voorafgaand aan de voorstelling. NB: bij een tijdige annulering zullen wij het vooruitbetaalde bedrag terugstorten.
BESTELLEN/RESERVEREN VOOR LOSSE KAARTVERKOOP:
<KLIK HIER> OM VOOR EEN ANDERE VOORSTELLING TE RESERVEREN
OF:
rondt deze reservering definitief af en
<KLIK HIER> OM NAAR DE WINKELWAGEN TE GAAN .
Comments are closed.